Raport firmy Forrester TEI | Microsoft 365
Zapoznaj się z dokumentem The Total Economic Impact™ of Microsoft 365 E3 i dowiedz się, jakie oszczędności i jakie korzyści biznesowe może przynieść.
The Total Economic Impact™ of Microsoft 365 E3
Microsoft Logo

The Total Economic Impact™ of Microsoft 365 E3

Dowiedz się więcej o potencjalnych oszczędnościach i korzyściach biznesowych wynikających z zastąpienia tradycyjnych rozwiązań.

Przeczytaj to badanie zlecone przez firmę Forrester Consulting w roku 2022, aby dowiedzieć się, dlaczego zwrot z inwestycji osiągnął 205 procent w ciągu trzech lat dzięki Microsoft 365 E3. W badaniu dowiesz się, analizując wywiady z klientami, jak platforma Microsoft 365 pomogła w organizacji o skomplikowanej strukturze:

  • Zyskaj oszczędności, eliminując nadmiarowe rozwiązania. Zmniejsz wydatki na licencje na użytkownika o 60 procent — oszczędzając średnio o 55 USD na użytkownika miesięcznie.
  • Uprość zarządzanie IT, skracając o 25 procent czas poświęcany na wdrażanie nowego oprogramowania i zarządzanie nim. Skróć czas pracy urządzeń klienckich o 75 procent oraz wyeliminuj 15 procent zgłoszeń do pomocy technicznej.
  • Wspieraj i chroń pracowników hybrydowych, zwiększając wydajność i oszczędzając klientom średnio 60 godzin rocznie, jednocześnie zmniejszając ryzyko naruszenia bezpieczeństwa danych.

Przeczytaj raport

* Please complete required fields

[REPLACE]

Resource1Image

[REPLACE]

[REPLACE]

[REPLACE]
Resource2Image

[REPLACE]

[REPLACE]

[REPLACE]
Resource3Image

Submit