Savunucunun Nöbeti - 1. Bölüm | Microsoft
Moderatör Rob Lefferts, özel konuklarla tehdit bilgileri, fidye yazılımları ve Microsoft Dijital Savunma Raporu hakkında konuşuyor.
Savunucunun Nöbeti, Savunucu web yayını, Fidye yazılımı web yayını, Tehdit Bilgileri web yayını, Dijital Savunma Raporu
Microsoft Logo
Açılış sayfası başlığı

Savunucunun Nöbeti - 1. Bölüm: Nöbet Başlıyor

Güvenlik araçlarımızı nasıl oluşturduğumuza dair genel bir bakış sunacağımız, tehdit koruması portföyümüzdeki yeni özellikleri paylaşacağımız ve kurumlarında ön safta çalışan tüm savunucular için acil ve ilginç konulara girmek üzere özel konuklarla oturup sohbet edeceğimiz Savunucunun Nöbeti'ne hoş geldiniz.

Bu ilk bölümde şu konuları ele alacağız:

  • Bu yılki Microsoft Dijital Savunma Raporu'ndaki, siber güvenlik durumuna dair kanıtlara dayalı bir görünüm sunan temel içgörüler.
  • Siber güvenlik dünyasında, özellikle fidye yazılımı, IoT ve diğer alanlarla ilgili gelişen tehditlerle dolu, etkili bir yıldan neler öğrendik?
  • Microsoft'taki binlerce güvenlik uzmanı, uygulayıcı ve savunucunun yaptığı araştırmalar, ürünleri oluşturma şeklimizi nasıl etkiliyor?

Konuşmacılar:

Web yayınını izleyin

Bize biraz kendinizden bahsedin

* Please complete required fields

Savunucular için ek kaynaklar

Bilgisayarda çalışan bir adam

Microsoft Dijital Savunma Raporu 2022

Microsoft'un siber güvenlik ortamına dair benzersiz içgörülerinin paylaşıldığı, yönetici özeti içeren 2022 raporunun tamamını okuyun.

Raporu hemen okuyun
Konferans odasında bilgisayar

Tümleşik Tehdit Korumasına Geçişin 3 Nedeni

Ekibinizin daha azıyla daha fazlasını yapmasına yardımcı olmak için tehdit koruması çözümlerinizi entegre etmenin avantajlarını ele alan bir e-kitap edinin.

E-kitabı okuyun
Bir toplantı sırasında sunum yapan kadın

Tehdit koruması - SIEM ve XDR Araçları

Microsoft'un tümleşik SIEM ve XDR deneyiminin ekibinizin daha verimli ve etkili olmasına nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla bilgi edinin
Hemen izleyin