Yapay Zeka Avantajı | Microsoft Dynamics 365
Satıcıları destekleyen, müşterilerin ilgisini çekmeye ve zamandan tasarruf sağlayan yeni nesil yapay zeka araçlarıyla satış performansını artırmaya yönelik görüşler için Yapay Zeka Avantajı'nı okuyun.
Yapay Zeka Avantajı: Yeni nesil araçlarla satış performansını artırma
Microsoft Logo

Yapay Zeka Avantajı: Yeni nesil araçlarla satış performansını artırma

Yapay zeka, tekrarlayan görevleri azaltarak, verileri bağlayarak ve performansı sürekli optimize ederek satıcıların ivme kazanmasına ve satışları artırmasına yardımcı olur.

Yapay zekanın satış ekiplerini gün boyu nasıl desteklediğini öğrenmek için Yapay Zeka Avantajı'nı okuyun. Satıcıların verimsizlikleri ortadan kaldırmak ve müşteri deneyimlerini iyileştirmek için yapay zekayı nasıl kullandığını ve bunun yanı sıra hangi yeni nesil yapay zeka araçlarının kurumunuza en uygun olduğunu seçmeye yönelik ipuçlarını öğreneceksiniz. Ayrıca, aşağıdakilerin nasıl yapılacağına dair pratik bilgileri keşfedeceksiniz:

  • Otomatik veri yakalama, görev yardımı ve içerik oluşturma ile satıcılara zaman kazandırma.
  • Yapay zeka destekli rehberlik ve ilişkiye dayalı görüşlerle müşterilerle kendi istediği şekilde etkileşimde bulunma.
  • Satıcıları otomatik sıralar, akıllı tahmin ve kişiselleştirilmiş performans önerileri ile destekleme ve yönlendirme.
  • Ekiplerin, yapay zekayı benimserken istemlerde en iyi uygulamaları kullanmasına, yapay zeka modelleriyle yinelemesine ve doğru içerik sağlamasına yardımcı olma.
  • Satış ekiplerini güvenli bir şekilde oluşturmak için yapay zekanın sorumluluk bilinciyle kullanılmasını sağlama ve veri gizliliğini koruma.

E-kitabı indirin

Bize biraz kendinizden bahsedin.

* Please complete required fields

Resource1Image

Resource2Image

Resource3Image

E-kitabı indirin