Przewaga dzięki AI | Microsoft Dynamics 365
Przeczytaj e-book pt. „Przewaga dzięki AI”, aby dowiedzieć się więcej o zwiększaniu wydajności sprzedaży dzięki narzędziom AI nowej generacji, które wspierają sprzedawców, pomagają przyciągać klientów i oszczędzają czas.
Przewaga dzięki AI: Zwiększanie sprzedaży dzięki narzędziom nowej generacji
Microsoft Logo

Przewaga dzięki AI: Zwiększanie sprzedaży dzięki narzędziom nowej generacji

Począwszy od eliminowania powtarzających się zadań, poprzez łączenie danych, aż po ciągłe optymalizowanie wydajności — AI pomaga sprzedawcom napędzać dynamikę działań i zwiększać sprzedaż.

Przeczytaj e-book pt. Przewaga dzięki AI, aby dowiedzieć się, jak AI wspiera zespoły sprzedażowe w codziennych zadaniach. Dowiesz się, jak sprzedawcy wykorzystują AI, by wyeliminować nieefektywne działania i poprawić jakość obsługi klienta, a także jak wybrać narzędzia AI nowej generacji, które najlepiej pasują do Twojej organizacji. Ponadto poznasz praktyczne informacje, jak:

  • Oszczędzać czas sprzedawców dzięki zautomatyzowanemu przechwytywaniu danych, wspomaganiu zadań i generowaniu treści.
  • Angażować klientów na ich warunkach dzięki wskazówkom i analizom relacji wspomaganym przez AI.
  • Wspierać sprzedawców za pomocą automatycznych sekwencji, inteligentnego prognozowania i spersonalizowanych rekomendacji dotyczących wydajności.
  • Pomóc zespołom wdrożyć AI przy użyciu najlepszych praktyk dotyczących zapytań, iteracji z modelami AI i dostarczania dokładnych treści.
  • Zapewnić odpowiedzialne korzystanie z AI w celu bezpiecznego tworzenia zespołów sprzedażowych zapewniających sukces i zachowanie prywatności danych.

Pobierz e-book

Powiedz nam coś o sobie.

* Please complete required fields

[REPLACE]

Resource1Image

[REPLACE]

[REPLACE]

[REPLACE]
Resource2Image

[REPLACE]

[REPLACE]

[REPLACE]
Resource3Image

Pobierz e-book