וובינר: לעלות על ציפיות הלקוחות
וובינר בנושא 'לעלות על ציפיות הלקוחות באמצעות טרנספורמציה': המסע של התמיכה של Microsoft לשירות לקוחות מופעל באמצעות בינה מלאכותית. צפה בוובינר הזה כדי ללמוד כיצד Microsoft שינתה את חוויית השירות שלה וראה כיצד בינה מלאכותית יכולה לעזור לצוותי השירות שלך להצליח.
Copilot ב- Dynamics 365, שירות לקוחות, חוויית לקוח, סיפור התמיכה של Microsoft, בינה מלאכותית בשירות לקוחות
Microsoft Logo
אדם יושב מול מחשב עם אוזניות

וובינר: לעלות על ציפיות הלקוחות באמצעות טרנספורמציה

שירות לקוחות ממלא תפקיד ישיר בהגדלת הכנסות, נתח שוק ונאמנות – אך כאשר השירות נכשל, עסקים עלולים לאבד במהירות את היתרון שלהם. במקביל, ציפיות הלקוחות רק הופכות תובעניות יותר מכיוון שהם מצפים לשירות מהיר ומותאם אישית בכל נקודת מגע בכל הערוצים והמכשירים הדיגיטליים.  

בסביבה עתירת סיכונים זו, מנהלי שירות לקוחות זקוקים לתכנון אסטרטגי כדי להפוך את הפעילות למודרנית באמצעות בינה מלאכותית שיכולה לעזור לצוותי השירות שלהם להתמודד עם אתגרים בסביבה הדיגיטלית המורכבת של ימינו. זה לא היה קל עבור Microsoft כאחד מצוותי התמיכה הגדולים בעולם. עם עשרות אלפי סוכנים שמשרתים למעלה ממיליארד לקוחות ב- 120 מדינות, Microsoft יצאה למסע טרנספורמציה דיגיטלית תוך שמירה על מחויבות לעמוד בציפיות ובצרכים של מגוון רחב ומורכב מאוד של אתגרים עבור עסקים צרכניים ומסחריים. 

צפה בוובינר הזה כדי ללמוד: 

  • האתגרים שאיתם התמודדה Microsoft, כולל שמירה על חוויות לקוח חלקות בארגון גלובלי. 
  • כיצד Microsoft שינתה את חוויית השירות שלה למרות קנה המידה והמורכבות.  
  • תפקיד הבינה המלאכותית והאוטומציה בשיפור חוויות השירות עבור לקוחות וסוכנים. 
  • החשיבות של טרנספורמציה דיגיטלית של פעולות השירות כדי להישאר תחרותי בתחום שלך ולראות איזה סוג של השפעה עסקית הבינה המלאכותית יכולה להביא לצוותים שלך. 

דוברים:

לצפייה בוובינר

ספר לנו קצת על עצמך.

* Please complete required fields

משאבים נוספים

אדם יושב מול מחשב עם אוזניות

מסגרת למודרניזציה

למד מהמסע של Microsoft וקבל תובנות לצורך השינוי שלך, על ידי קריאת הספר האלקטרוני 'המסע לתמיכה של Microsoft לשירות לקוחות המבוסס על בינה מלאכותית.

הורידו את הספר הדיגיטלי
אדם מקליד במחשב נייד

צא לסיור מודרך

ראה כיצד חברה אחת משתמשת ב- Dynamics 365 Customer Service כדי לספק תמיכה בריבוי ערוצים, להקל על עבודת סוכנים ושיתוף פעולה ולהעצים מנהלים.

התחל בסיור
אישה עובדת על מחשב שולחני

גירסת ניסיון ל-30 יום

אפשר להירשם ולנסות את Dynamics 365 Customer Service ללא תשלום למשך 30 יום.

התחל את גירסת הניסיון
לצפייה