BuildFor2030 Aday Formu
#Buildfor2030 kampanyamızın bir parçası olmak için çözümünüzü göndererek müşterilerinize daha iyi bir dünyayı taahhüt ettiğinizi gösterin
Microsoft, Microsoft AI Cloud Partner Program, Microsoft AI Cloud Partner Program, #Buildfor2030, Sürdürülebilir Geliştirme Hedefleri, Azure Marketi, Microsoft AppSource
Microsoft Logo
Toplantıya katılan dört meslektaş.
Ekip oluşturma etkinliğine katılan iş arkadaşları.

#BuildFor2030 Girişimine Katılın

#BuildFor2030 Girişimi Nedir?

Microsoft #BuildFor2030 Girişimi, Microsoft iş ortaklarının yenilik, değişim ve kolektif etkileri hızlandırarak Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri'ni (SDG'leri) geliştirmeye yardımcı olacak bir eylem çağrısıdır.

Bu girişim, cinsiyet eşitliği, erişilebilirlik ve engellileri dahil etme, iklim eylemi ve sürdürülebilirlik, kâr amacı gütmeyen kuruluşlara olanak sağlama ve toplulukları güçlendirme konularına odaklanmıştır. Fark oluşturan iş ortaklarını destekliyoruz.

Değişiklikler yapan çözümleri oluşturma, Microsoft ticari pazarında yayımlama ve profiliniz ile etkinizi artırarak büyümenizi destekleme yolculuğunuzu desteklemekten heyecan duyuyoruz.

#BuildFor2030 özellik fırsatı için aday olun

Bu formu doldurarak, kurumunuzun ve çözümlerinizin BM SDG'lerini destekleme konusunda nasıl bir fark oluşturduğu hakkında bilgi edinmemize yardımcı olursunuz.

Seçilen iş ortakları, bloglar, sosyal destek, topluluk forumları, görüntülü pod yayınları ve Microsoft kanallarındaki özellik fırsatları gibi ek GTM avantajları elde edebilir.

Adaylıklar, yaklaşan özellik fırsatları için sürekli olarak kabul edilir. Microsoft, çözümleri hakkında daha fazla bilgi istemek için iş ortaklarıyla iletişime geçebilir.

Uygunluk

Formu doldurmadan önce şunlardan emin olun:

Ek kaynaklar:

Erişiminizi ve etkinizi artırın

Çözümlerinizi paylaşmak için bu formu doldurun

* Please complete required fields

Resource1Image

Resource2Image

Resource3Image

Gönder