CRM'in Ötesinde E-Kitabı | Microsoft Dynamics 365

"CRM'in Ötesinde: CFO'nun Satış Gelirini Artırma ve Satış Maliyetlerini Azaltma Kılavuzu" e-kitabında CRM çözümünüzü güncellemenin önemini keşfedin.

CRM'in Ötesinde: CFO'nun Satış Gelirini Artırma ve Satış Maliyetlerini Azaltma Kılavuzu

E-kitabınızı indirin

Bize kendinizden bahsedin:

* required fields

Uzaktan satış ve dijital deneyimler müşterilerle etkileşime geçmenin ana yolu haline geldiğinden, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümünüzü güncellemek her zamankinden daha önemli. Bu CFO kılavuzu e-kitabını indirerek müşteri verilerini birleştirmeyi, satış ve pazarlamayı uyumlu halde tutmayı ve yatırım getirisini korumayı öğrenin. Bu e-kitapta, Dynamics 365'in sizi bu zorlukları aşmanız için nasıl donattığını keşfedeceksiniz:

  • Microsoft Teams ve Outlook ile uzaktan satış yaparken bile satış ekiplerinin bağlantı kurmasına ve işbirliği yapmasına yardımcı olma.
  • Microsoft 365 ile üretkenlik araçlarına ve oluşturdukları verilere yapılan mevcut yatırımları en üst düzeye çıkarırken sorunsuz işbirliği sağlama.
  • Müşterilerinizle etkileşimlerinizi kişiselleştirmek için Microsoft 365, CRM, sosyal medya ve diğer verileri birleştirerek satış ve pazarlamayı uyumlu hale getirme.
  • Microsoft Teams and Dynamics 365 Marketing ile toplantılar ve web yayınları yürütme.

Müşterilerden geri bildirimlerini alarak ve duygu analizi gerçekleştirerek sonraki en iyi yolu belirleme.

https://CloudDamCdnProdEP.azureedge.net/gdc/gdcgDNR8S/original

E-kitabı indirin