E-book „Nie tylko CRM” | Microsoft Dynamics 365

Z e-booka „Nie tylko CRM: przewodnik dla CFO dotyczący zwiększania przychodów ze sprzedaży i ograniczania jej kosztów” dowiesz się, jak ważne jest zmodernizowanie rozwiązania CRM.

Nie tylko CRM: przewodnik dla CFO dotyczący zwiększania przychodów ze sprzedaży i ograniczania jej kosztów

Odbierz e-book

Powiedz nam coś o sobie.

* required fields

Sprzedaż zdalna i obsługa cyfrowa stają się podstawowym sposobem interakcji z klientami. Modernizacja rozwiązania do zarządzania relacjami z klientami (CRM) jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Pobierz e-book dla CFO, aby dowiedzieć się, jak ujednolicić dane klientów, zapewnić zgodność sprzedaży i marketingu oraz zwrot z inwestycji. Dowiesz się, w jaki sposób możesz sprostać tym wyzwaniom dzięki Dynamics 365 przez:

  • Pomaganie zespołom sprzedażowym w nawiązywaniu kontaktów i współpracy, nawet w przypadku sprzedaży zdalnej, dzięki Microsoft Teams i Outlook.
  • Umożliwienie bezproblemowej współpracy przy jednoczesnym maksymalizowaniu inwestycji w narzędzia zwiększające produktywność i generowane przez nie dane — dzięki Microsoft 365.
  • Uspójnienie działań sprzedażowych i marketingowych poprzez ujednolicenie Microsoft 365, CRM, mediów społecznościowych i innych danych w celu spersonalizowania kontaktów z klientami.
  • Prowadzenie spotkań i webinarów dzięki Microsoft Teams i Dynamics 365 Marketing.

Określanie następnego najlepszego sposobu interakcji z klientami poprzez gromadzenie i analizę opinii.

https://CloudDamCdnProdEP.azureedge.net/gdc/gdcV2MmeS/original

Pobierz e-book