SQL Server 2017 ile ilgili aradığınız teknik bilgileri edinin

Teknik makaleyi edinin

Aşağıdaki formu doldurun.

*required fields

SQL Server 2017 ile ilgili aradığınız teknik bilgileri edinin

Veri entegrasyonu, ileri düzey analitik ve yerel Linux desteği dahil olmak üzere SQL Server 2017'nin çalışma şeklini daha iyi anlayın

SQL Server 2017'nin, SQL'in kurumsal özelliklerini Windows'un yanı sıra Linux'a da getirdiğini duymuş olmalısınız. SQL Server 2017, benzer şekilde önemli bir özellik olarak, modern veri geliştiricilerinin ve yöneticilerin hızla değişen gereksinimlerini yönetecek şekilde tasarlanmıştır. Yakından bakmaya hazır mısınız?

Bu teknik makalede, sektörün görünümüne bakış atabilir; ayrıca SQL Server 2017'nin modern kurumların ihtiyacı ve beklentisi olan güçlü içgörüleri sağlamakta oynadığı operasyonel role ilişkin ayrıntılar sunan incelemeyi okuyabilirsiniz. İleri düzey analitik ve makine zekası gibi artık standart haline gelmiş özelliklere ek olarak, SQL Server 2017 sektör lideri güvenlik ve ister kurum içinde ister bulutta olsun, yapılandırılmış ve yapılandırılmamış veri kaynakları için bir yol haritası sağlar. Bu makalede ele alınan önemli konular şunlardır:

  • Operasyonel kullanım
  • Veri ambarı
  • Veri entegrasyonu ve modernleştirme
  • Güvenlik ve Azure bulut
  • Linux'ta ve kapsayıcılarda SQL Server 2017

Kurumunuzun veritabanı modernleştirme planlaması konusunda bilgi edinmesine yardımcı olacak bu ücretsiz teknik makalede aradığınız ayrıntıları bulacaksınız. Kopyanızı edinmek için kısa formu doldurun.

https://info.microsoft.com/sql-server-2017-technical-white-paper-thank-you.html
Download now