Operasyonel DBMS için Gartner Magic Quadrant raporunu okuyun

Şimdi indirin

İndirmek için bu formu doldurmanız yeterlidir

*required fields

Operasyonel DBMS için Gartner Magic Quadrant raporunu okuyun

Operasyonel veritabanı yönetim sisteminiz için neden Microsoft'u seçmelisiniz?

Verilerinizi yöneteceğiniz sistemleri seçerken, performans ve güvenliğin kurumunuzun işleyişine engel olmamasını istersiniz. Microsoft, operasyonel veritabanı yönetim sistemlerinde (ODBMS) sektör lideri olarak, günden güne büyüyen veri dünyanızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak tekliflerini geliştirmeye devam ediyor.

Gartner'ın ODBMS pazarına yönelik değerlendirmesini okuyun ve Microsoft'un "önce bulut" stratejisi hakkında bilgi edinin. ODBMS hakkındaki en son Magic Quadrant raporunda Gartner, eksiksiz vizyon ölçütleri ve uygulanabilirlik alanında en yüksek notu Microsoft DBMS'e verdi.

DBMS Magic Quadrant

Gartner, araştırma yayımlarında gösterilen herhangi bir satıcıyı, ürünü veya hizmeti desteklemez ve teknoloji kullanıcılarına, yalnızca en yüksek orana sahip olanları veya diğer tespitlere göre satıcıları önermez. Gartner araştırma yayımları, Gartner'ın araştırma kurumunun fikirlerinden oluşur ve doğruluk ifadeleri olarak yorumlanmamalıdır. Gartner, bu araştırmayla ilgili, genel bir amaca yönelik pazarlanabilirlik ve uygunluk garantileri dahil, açık veya zımni tüm garantileri reddeder.