Hibrit bir dünyada dayanıklılık oluşturmak ve yeniliği sürdürmek için 5 adım

İndirmek için bu formu doldurmanız yeterlidir

Şimdi İndirin

*required fields

Hibrit bir dünyada dayanıklılık oluşturmak ve yeniliği sürdürmek için 5 adım

Çoğu şirket birkaç yıldır uzaktan çalışmayı destekleyecek araçlara sahipken, birçoğu geleneksel ofis tabanlı bir modele bağlı kaldı. Ardından salgın baş gösterdi. Kuruluşlar, neredeyse bir gecede tüm bölümlerdeki çalışanlar için uzaktan çalışmayı mümkün kıldı. Ofisler artık yeniden açılmaya başladığında, müşterilerimizden duyduğum en önemli soru: Modern bir iş yeri için yeni normal nasıl görünüyor?

Müşterilerimizin bu soruyu yanıtlamalarına, bu belirsiz zamanda ilerlemelerine ve yeteneklerini en iyi şekilde desteklemelerine yardımcı olmak için Microsoft Orta Doğu ve Afrika olarak kısa süre önce Boston Consulting Group ve KRC Research ile yeni bir araştırma başlattık.

Hem liderlerden hem de çalışanlardan gelen geri bildirimler net: Herkes daha esnek bir gelecek istiyor. Liderlerin çoğu, esnek çalışmayı en iyi yetenekleri elde tutmanın ve aynı zamanda daha fazla verimlilik elde etmenin güçlü bir yolu olarak görüyor. Çalışanlar arasında gerçek bir denge arzusu var. Genel olarak, insanlar haftanın daha az gününü ofislerinde geçirmek istiyor.

Bu ücretsiz e-Kitapta, iş liderlerinin hibrit bir dünyada değişime ayak uydurmak ve yeniliği sürdürmek için atabilecekleri 5 pratik adımı öğreneceksiniz.
https://info.microsoft.com/ME-TeamMCD-CNTNT-FY21-01Jan-04-5stepstobuildresilienceandmaintaininnovationinahybridworld-SRGCM4169_02ThankYou-StandardHero.html
Download eBook