Türkiye’de Yapay Zeka Gelişim Süreci
2019 ve sonrasına genel bakış

İndirmek için bu formu doldurmanız yeterlidir

Şimdi İndirin

*required fields

Türkiye’de Yapay Zeka Gelişim Süreci

Her ne kadar yapay zeka (AI), ve yapay zekanın şirketler ve sektörler üzerindeki itici güç olarak olası etkileri için duyulan heyecan hızla yayılıyor olsa da, şirketlerin yapay zekanın avantajlarından nasıl yararlanacaklarına dair içgörüler ve gerçekten neler yaptıkları oldukça sınırlıdır.

Bu çalışmada, yerel şirketlerle yapılan yeni anket, görüşme ve vaka çalışmalarından elde edilen bilgilerle Türkiye’de mevcut AI durumunun anlık fotoğrafı sunulmaktadır. Çalışma, gündemdeki AI konusunun stratejik olarak önemini, olası etki ve avantaj alanlarını, şirketlerin adaptasyon açısından olgunluk seviyesinin analizini içermekte olup, çalışmada AI uygulaması sırasında başarı için gerekli becerilerle ilgili rapor edilmiş yeterlilik seviyeleri incelenmektedir.

Şirketlerin şu anda AI faaliyetlerini nasıl yönetmekte olduğunu ve önlerindeki zorluk ve fırsatlara nasıl yaklaştıklarını daha derinlemesine kavrayın.

https://info.microsoft.com/ME-DIGTRNS-CNTNT-FY19-06Jun-17-ArtificialIntelligenceMaturityinTurkey-SRGCM1066_02ThankYou-StandardHero.html
Çalışmaya hemen erişin