Stáhnout

Ke stažení stačí jen vyplnit tento formulář

 

Systém Microsoft SQL Server 2016 nabízí výkonné technologie uchování dat v paměti, bezkonkurenční zabezpečení, kompletní mobilní BI a pokročilé analytické nástroje. Přesvědčte se sami o důvodech, proč je společnost Microsoft považována za lídra v oblasti datových platforem a proč obsadila přední příčky v hodnocení Magic Quadrant společnosti Gartner zaměřeném na systémy pro správu provozní databáze (DBMS), BI a analýzu a skladování dat.

Stáhněte si zdarma tuto elektronickou knihu – v devíti kapitolách se dozvíte důležité informace od odborníků, jako jsou Stacia Varga, Denny Cherry a Joseph D’Antoni, kteří popisují funkce a vylepšení této dosud nejlepší verze systému SQL Server 2016:

  • Výkon systému nezbytný pro chod podniku: Tyto kapitoly pojednávají o rychlejším zpracování dotazů, vyšším zabezpečení, větší dostupnosti a lepším databázovém stroji.
  • Podrobnější informace o datech: Tyto kapitoly se zabývají širším přístupem k datům, výkonnějšími analytickými nástroji a lepším reportingem v systému SQL Server 2016.
  • Hyperškálovatelný cloud: Tyto kapitoly popisují vylepšení ve službě Azure SQL Database a způsoby, jak rozšířit vaše možnosti pomocí služby SQL Data Warehouse.