Ciągłość biznesu
Rozwiązania SAP na platformie
Microsoft Azure
Wydarzenie wirtualne

Zarejestruj się

Wypełnij formularz, by zarejestrować się. Aby SAP i Intel dostali informacje o Tobie, zaznacz okienko z wybranym partnerem.

*required fields

Rozwiązania SAP na platformie Microsoft Azure

18 listopada 2020 10 AM - 12 PM (GMT+1)

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie online, które będzie doskonałą okazją, by dowiedzieć się, jak prowadzić inteligentne przedsiębiorstwo w chmurze, zapobiec awariom oraz przygotować się na przyszłość.
Podczas wydarzenia dowiedzą się Państwo, w jaki sposób przejście na SAP S/4HANA na platformie Microsoft Azure zapewnia natychmiastową elastyczność oraz przygotowuje przedsiębiorstwa na przyszłość w zakresie innowacji i ulepszonych procesów biznesowych. Opowiemy, jak firmy Microsoft i SAP przekształciły własne procesy biznesowe dzięki rozwiązaniu SAP S/4HANA na platformie Azure. Zaprezentujemy ofertę infrastruktury Microsoft Azure opartej na najnowszych technologiach Intel, stworzonych specjalnie dla rozwiązania SAP S/4HANA. Dodatkowo, będziecie Państwo mogli porozmawiać z ekspertami Microsoft i SAP, a także otrzymać odpowiedzi na wszelkie pytania.

Sesje :

  • Przyspiesz swoją drogę do innowacji dzięki SAP S/4HANA
  • Przekształć swoje środowisko SAP za pomocą platformy Azure
  • Case Study: W jaki sposób firmy Microsoft i SAP przekształciły własne procesy biznesowe za pomocą SAP S/4HANA na platformie Azure?

Dodatkowe sesje dostępne na żądanie:

  • Zbuduj SAP S/4HANA w oparciu o Azure Business Case
  • Zorganizuj przejście na SAP S/4HANA na platformie Azure
  • Wprowadzaj innowacje dzięki SAP Cloud Platform i Azure

Wzmocnij swoją firmę już dziś i przygotuj się na to, co nadejdzie jutro.

Zarejestruj się teraz.

https://info.microsoft.com/CO-AzureMig-WBNR-FY21-11Nov-18-SAPSolutionsonMicrosoftAzure-5433_02ThankYou-StandardHero.html
Zarejestruj się