Security

Register now

Fill out this form to register for the webinar

*required fields

Security

On Demand

Bezpečnostní hrozby se netýkají jen velkých podniků, ale jsou problémem i pro malé a střední firmy. Útočníci dokonce cíleně vyhledávají společnosti, které do bezpečnostních opatření nemohou investovat miliony dolarů. Zaměřují se na bezbranné subjekty, které mohou poškodit. Ať je to vydírání formou ransomware nebo získání osobních údajů a jejich zneužití ve formě phishingu.

Možných útoků je celá řada. V rámci MS Talks se podíváme na ty nejčastější a nejnebezpečnější a vysvětlíme si, jak jim předcházet. Trojice odborníků se podělí i o své osobní zkušenosti. Pozvání přitom přijal Pavol Lupták, etický hacker a majitel společnosti Nethemba, Marián Tvrdý, ředitel bezpečnosti IT České spořitelny a David Šostý, expert na cloudovou bezpečnost společnosti Microsoft.

Chraňte svoje podnikání a věnujte 25 minut následujícímu videu. Několik jednoduchých opatření vám ušetří miliony a zachrání byznys.

Speakers

Pavol Lupták
Nethemba

Etický hacker a majitel společnosti Nethemba. Jeho služeb využívají velké společnosti a bankovní domy, aby otestovaly, jak jsou jejich řešení odolná proti hackerským útokům. Zároveň je členem uměleckého uskupení Ztohoven.

David Šostý
Microsoft

Expert na cloudovou bezpečnost společnosti Microsoft pro střední a východní Evropu. Ze své pozice pomáhá firmám v různých odvětvích nastartovat Digitalní Transformaci prostřednictvím moderních cloud technologií, s důrazem na minimalizaci rizik spojených s kyber hrozbami.

Marián Tvrdý
Česká spořitelna

Ředitel bezpečnosti IT společnosti Česká Spořitelna. Jeho odpovědností je kompletní zajištění bezpečnosti informačních technologií, od funkčnosti bankomatů až po bezpečnostní trhliny v internetovém bankovnictví.