Strategie "Microsoft Secure" pro
svět cloudů a mobilních zařízení

Registrovat

Pokud se na webinář chcete zaregistrovat, vyplňte tento formulář.

*required fields

Strategie "Microsoft Secure" pro svět cloudů a mobilních zařízení

On Demand

Microsoft ve spolupráci s Českým institutem manažerů informační bezpečnosti (ČIMIB) vás zve na sérii webinářů na téma Strategie „Microsoft Secure“ pro svět cloudů a mobilních zařízení.

Osm nejzávažnějších narušení ochrany dat mělo v roce 2015 dopad na 160 milionů datových záznamů. Náklady, které s sebou nesla související ztráta produktivity a zpomalení růstu, se odhadují na 3 biliony amerických dolarů.

Během webináře, který se bude konat ve čtvrtek 13. prosince, vám představíme nově koncipovanou bezpečnostní strategii společnosti Microsoft pro svět mizícího bezpečnostního perimetru. Tento svět je postavený na hodnocení rizik a úrovní zabezpečení koncových zařízení, jejich aplikací, zpracovávaných dat, a zejména uživatelských identit. Je to svět, kde se firmy i jednotlivci učí z nových typů útoků, které vedou k nutnosti posílit schopnosti IT organizace v oblastech detekce a účinného zvládání incidentů. Slepě věřit v účinnou obranu pouhou prevencí již nestačí.

V prvním webináři celé série shrneme různé pohledy na téma s prezidentem Českého institutu manažerů informační bezpečnosti panem Alešem Špidlou. Uvedeme manažerský přehled nových technologií společnosti Microsoft pro obsažnou prevenci, rychlejší detekci i účinnější zvládání incidentů.

Tento přehled dále rozvineme do navazujících webinářů s tématy:

  • Díl 2: Zabezpečení vašich dat, dokumentů a aplikací
  • Díl 3: Řízení bezpečnosti koncových zařízení
  • Díl 4: Identita uživatelů pro svět on-premise i cloudů
  • Díl 5: Zabezpečení infrastruktury pro obsažnou prevenci, rychlou detekci i účinné zvládání incidentů
  • Díl 6: Cyber Threat Intelligence - zpracování, vyhodnocování a efektivní využití těchto informací