Zabezpečení infrastruktury a Cyber Threat Intelligence

Registrovat

Pokud se na webinář chcete zaregistrovat, vyplňte tento formulář.

*required fields

Zabezpečení infrastruktury a Cyber Threat Intelligence

20. dubna 2017 15:00 - 16:00

Kybernetičtí piráti přicházejí stále s novými technikami bezpečnostních útoků, a proto je velice náročné chránit svá data, infrastrukturu a koncová zařízení a udržet s nimi krok. Protože průměrné ztráty z narušení zabezpečení jdou do milionů, nebylo riziko ještě nikdy tak velké.

Moderní řešení pro správu a provoz IT infrastruktury dokáží odhalovat hrozby a útoky daleko dříve, a snižují tak způsobené škody. Organizace potřebují inteligentní řešení pro zabezpečení, které se neustále vyvíjí a dokáže nejnovější hrozby zjistit hned, jak se objeví.

V předposledním díle naší „bezpečnostní“ série webinářů budeme řešit, jak se dá zajistit, abyste ochránili svou infrastrukturu „inteligentními“ řešeními a na hrozby přišli dřív, než způsobí jakékoli škody.

Dozvíte se jak:

  • Chránit servery a úlohy: Výsledkem je výborný přehled o stavu zabezpečení
  • Zjišťovat odchylky od standardních hodnot: Analýzy chování vám pomůžou zjišťovat odchylky a jakékoli známky narušení.
  • Funguje moderní obrana kombinují strojové učení a lidskou inteligenci: Včasná signalizace zjištěné hrozby a rychlá reakce na ochranu organizace nestačí. Zabezpečení firem se musí neustále vyvíjet a musí se stát součástí procesů organizací, aby se dosáhlo výborné přesnosti a akceptace uživateli.
  • Inteligentní zabezpečení dokáží zjišťovat, co je důležité, a co ne: Při zjištění útoku hraje rozhodující úlohu doba reakce na něj. Jak ale zajistit, abyste důležitou výstrahu nepropásli?

Těšíme se na vás!