Scenariusze compliance dla biznesu: jak Microsoft 365 pomaga chronić informacje w organizacji

Aby pobrać, wystarczy wypełnić ten formularz

*required fields

Scenariusze compliance dla biznesu: jak Microsoft 365 pomaga chronić informacje w organizacji

Pobierz e-book „Scenariusze compliance dla biznesu – jak Microsoft 365 pomaga chronić informacje w organizacji”.

Zgodność z regulacjami międzynarodowymi i krajowymi, zagrożenia płynące z przypadkowego wycieku danych, kradzież firmowej własności intelektualnej czy brak kontroli nad danymi poufnymi to tylko niektóre z wyzwań, z którymi w dzisiejszych czasach muszą mierzyć się organizacje. Coraz większa ilość danych, praca zdalna oraz rozwój technologii chmurowych powodują, że z jednej strony coraz ciężej jest organizacjom zapanować nad danymi, a z drugiej coraz bardziej zwiększa się konieczność takiej kontroli.

W e-booku „Scenariusze compliance dla biznesu – jak Microsoft 365 pomaga chronić informacje w organizacji” przedstawiamy scenariusze, których implementacja - przy wykorzystaniu narzędzi Microsoft 365 - pozwoli na szybkie osiągnięcie korzyści dla biznesu. Wszystkie scenariusze zawierają krótki opis realizowanego założenia oraz wyszczególnienie wartości biznesowej. Szczegóły techniczne zostały zredukowane do minimum – celem niniejszego przewodnika jest podkreślenie korzyści płynących z wdrożenia danego scenariusza i zintegrowania go z istniejącymi procesami biznesowymi. Odpowiadając na trzy proste pytania – co, dlaczego i w jaki sposób – niniejszy dokument pokazuje, jak w łatwy sposób wdrożyć określony scenariusz i jakie potrzeby biznesowe on realizuje.

https://info.microsoft.com/CE-M365-CNTNT-FY21-12Dec-22-CompliancescenariosforbusinessHowMicrosoft365helpsprotectinformationinyourorganization-SRGCM4151_02ThankYou-StandardHero.html
Zarejestruj się