Jak sprawnie zarządzać procesami kadrowo-płacowymi
na Uczelni Wyższej?

Zarejestruj się

Aby się zarejestrować na seminarium internetowe, wypełnij ten formularz

*required fields

Jak sprawnie zarządzać procesami kadrowo-płacowymi na Uczelni Wyższej?

On Demand

Jak sprawnie zarządzać procesami kadrowo-płacowymi na Uczelni Wyższej?

Szukasz jednego, kompleksowego rozwiązania, dzięki któremu dane kadrowo-płacowe będą rejestrowane w jednym miejscu, a informacje finansowe i projektowe były aktualne? Chcesz, aby proces naliczania wynagrodzeń odbywał się automatycznie, a dane kosztowe wyliczane były z maksymalna dokładnością?

Zarejestruj się na bezpłatne webinarium dostępne w wersji na żądanie, podczas którego pokażemy Ci jak działa moduł kadrowo-płacowy w Microsoft Dynamics, z którego już z powodzeniem korzystają Uczelnie Wyższe m.in Politechnika Poznańska czy Politechnika Śląska.

Podczas webinarium dowiesz się jak rozwiązanie Microsoft Dynamics pomoże w:

  • Obsłudze standardowych procesów kadrowo-płacowych jak prowadzenie kartoteki kadrowej; rejestr nieobecności; harmonogramy i kalendarze pracy z wykorzystaniem różnych norm dobowych czy okresów rozliczeniowych; automatyczne wypełnianie Karty Pracy czy wyliczanie godzin nadliczbowych; naliczanie list płac; obliczenia należnych składek; zarzadzanie schematem organizacyjnym zależności pomiędzy jednostkami.
  • Obsłudze procesów specyficznych dla Uczelni Wyższych jak wieloetatowość, przypisywanie źródeł finansowania do umowy, finansowe rozliczenia projektów, rozdzielnik kosztów w różnych wariantach, rotacja, absencje wynikające z ustawy o szkolnictwie wyższym, działalność BRN, grupowe umowy cywilno-prawne, i wiele innych.

Webinarium prowadzone przez: