Zarejestruj się

Aby się zarejestrować na seminarium internetowe, wypełnij ten formularz

*required fields

Sprzedawaj skuteczniej z nowoczesnymi możliwościami LinkedIn, Dynamics 365 for Sales i Office 365

5 września (wtorek) godz. 11.00

Zmienił się sposób, w jaki ludzie dokonują zakupu...

Czy nie powinieneś zmienić sposobu, w jaki sprzedajesz? Przestarzała technologia nie jest Twoim sprzymierzeńcem.

Dzisiaj potrzebujesz nowoczesnego środowiska sprzedażowego stworzonego z myślą o osiąganiu wyników, które realnie pomoże Ci w pracy. Rozwiązania, które ułatwi wyszukiwanie informacji i nawiązywanie kontaktów oraz dzięki któremu będziesz mógł szybciej wykonywać swoje zadania i zająć się tym, co najważniejsze – skoncentrowaniem się na kliencie.

  • Zdobywaj więcej nowych kontaktów 

dzięki integracji danych CRM z profesjonalną siecią społecznościową LinkedIn przeglądając dane o potencjalnym kliencie możesz uzyskać potrzebne informacje o jego firmie oraz kluczowych kontaktach. Możesz jednym kliknięciem połączyć się ze wspólnym znajomym i poprosić, żeby Cię przedstawił potencjalnemu klientowi lub sam do niego napisać. 

  • Szybciej zamykaj
    sprzedaże  

z jednego miejsca możesz wysyłać, monitorować i odbierać wiadomości od klienta, sprawdzać status szansy sprzedaży i go aktualizować, gromadzić pełną dokumentację pracy z klientem. 

  • Pracuj zespołowo gdziekolwiek jesteś 

możesz połączyć się ze swoim zespołem sprzedawców, znaleźć ekspertów i zasoby potrzebne Ci przy wsparciu sprzedaży. Mając łatwy dostęp do udostępnionego obszaru roboczego możesz przygotowywać ofertę handlową wspólnie z członkami zespołu. 

  • Skoncentruj wysiłki 

wbudowane narzędzia do zaawansowanych analiz danych biznesowych i społecznościowych pomogą Ci ustalić na jakich aktywnościach i klientach należy się skupić.


I możesz to zrobić bez względu na to, gdzie jesteś, czy jakie urządzenie masz pod ręką...

Skuteczna sprzedaż = Office 365 + Dynamics 365 for Sales + LinkedIn

Zarejestruj się na bezpłatne webinarium i poznaj efektywny scenariusz pracy nowoczesnego handlowca oraz współpracującego z nim zespołu.

Podczas szkolenia prowadzący będzie odpowiadał na pytania na czacie.

Szkolenie poprowadzi:


Tomasz Kozłowski - od ponad 10 lat związany z wdrażaniem systemów klasy CRM, początkowo jako konsultant, programista, a obecnie projektant i kierownik projektów. Jest certyfikowanym specjalistą Microsoft. Z Bonair związany od 2012 roku jako konsultant biznesowy i manager produktu CRM. W swojej długoletniej karierze współpracował z wieloma firmami z branży produkcyjnej, finansowej czy energetycznej. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się na konferencjach branżowych, pełniąc rolę prelegenta. Jest także autorem wielu ciekawych publikacji z dziedziny aplikacji biznesowych.