Envision Forum Industry Insights

Registrovat

Vyplňte tento formulář a zaregistrujte se na digitální akce

*required fields

Envision Forum Industry Insights

On Demand

Aktuální komplikovaná situace se stala výzvou pro řadu firem. Proběhlá či alespoň započatá digitální transformace firmy se nyní ukázala jako obrovská konkurenčního výhoda, která může firmám pomoci v přežití. Virtuální konference Envision Forum 2020 přinesla řadu nadčasových vystoupení, které shrnují možnosti firem, jak zůstat ve hře a rozvinou potenciál v jakékoliv situaci.

V záznamu Industry Dem projdeme s Filipem Horkým a předními oborovými experty připravené digitální prezentace inovativních řešení pro jednotlivé segmenty. Na co se můžete těšit?

Továrna budoucnosti

Filip Horký společně s Michalem Horáčkem z Microsoftu projdou datově řízenou továrnou a detailně Vám představí inovativní procesy, které se za digitalizací výroby skrývají. Zjistíte, jaký je skutečný význam analýzy sebraných dat a potenciál práce s nimi. V tomto demu Vám také představíme možnosti rozšířené reality továrny pomocí brýlí HoloLens.

Obchod budoucnosti

Nikola Pleska z Microsoftu a Martin Šrůma z Accenture provedou Filipa Horkého obchodem budoucnosti. V tomto virtuálním demu poznáte nové způsoby, jak obohatit a zpříjemnit zákaznickou zkušenost, aby se do Vašeho obchodu zákazník cíleně vracel. Řešení obchodu budoucnosti navíc zefektivňují práci jak v e-commerce, tak i v kamenných prodejnách a dokáží Vám při stejném úsilí zajistit lepší výsledky.

Digitální úřad

V rámci panelové diskuze o budoucnosti a digitalizaci vládních řešení se nám představí Vladimír Dzurilla – vládní zmocněnec pro digitalizaci a IT, Roman Vrba – ředitel odboru eGovernmentu MVČR, Ivan Bartoš – předseda České pirátské strany a Václav Koudele – garant projektu digitálního úřadu společnosti Microsoft. Jak česká vláda postupuje v implementaci e-Governmentu a na co se občané mohou těšit? To se dozvíte v této debatě moderované Filipem Horkým.

Inteligentní finanční služby

Moderní a inteligentní finanční služby Vám představíme opět skrze diskuzi předních expertů. Hlavní osobností a zároveň i moderátorem nemůže být nikdo povolanější než FinTech Guru a futurista Brett King, který otevře debatu se zástupci společností Microsoft, Tamasem Josvai, a Accenture, Lukaszem Marczykem. Více o budoucnosti finančnictví, ale i inovacích v pojišťování se dozvíte právě v tomto posledním bloku.


Více informací naleznete na www.envisionforum.cz

Získejte také přístup k videím z Keynotes a diskuze MS Talks: SuperTalk


Foundation Partners:

Microsoft 

Gold Partner:

Data Partner:

Forrester

Media Partner:

   

Silver partneři instalace Továrna budoucnosti a Obchod budoucnosti:

Partner logo Partner logo Partner logo Partner logo Partner logo Partner logo Partner 
logo Partner logo Partner logo Partner 
logo Partner 
logo  Partner logo Partner logo Partner logo Partner logo  Partner logo Partner logo Partner logo Partner logo  Partner logo Partner logo

Partner logoPartner logo Partner logo Partner logo Partner logo Partner 
logo Partner logo Partner logo Partner logo Partner logo Partner logo Partner logo Partner logo Partner logo Partner logo Partner 
logo Partner logo Partner logo

https://info.microsoft.com/CE-DIGTRNS-WBNR-FY21-11Nov-26-EnvisionForumIndustryInsight-SRDEM44507_LP02ThankYou-StandardHero.html