Raport „ReShape the Future”

Aby rozpocząć pobieranie, wystarczy wypełnić ten formularz

Pobierz teraz

*required fields

Raport „ReShape the Future”

Raport „ReShape the Future” - zapis cyklu debat przeprowadzonych przez Microsoft we współpracy z Digital University.

Nie ma wątpliwości, że nie wrócimy już do normalności znanej sprzed 2020 roku. Covid-19 zaskoczył nas i wyrządził wiele szkód, lecz stał się także akceleratorem zmian. Wymusił przyspieszoną digitalizację i zmianę kierunku dotychczasowego rozwoju. Dlatego potrzebujemy dziś dialogu i wzajemnej pomocy w układaniu biznesowej rzeczywistości od nowa.

W ramach cyklu „ReShape the Future” spotkaliśmy się z wieloma liderami, którzy na co dzień odpowiadają w swoich organizacjach za transformację. Rozmawialiśmy o pracy zdalnej, hybrydowym modelu pracy, a także o tym, jak odnieść sukces czy utrzymać rozwój biznesu w niespokojnych czasach. Zastanawialiśmy się również, w jaki sposób sztuczna inteligencja może zwiększyć produktywność, czy i jak automatyzacja wspomaga kreatywność oraz jak zadbać o nowy „zielony ład”.

Warto śledzić wszelkie sygnały zmian i rozmawiać o nich, ponieważ te zmiany kształtują świat, który ma nadejść. To nie jest czas, aby czekać, aż nadejdzie „nowa normalność”. Ona już tu jest: to ciągłe zakłócenia i przeszkody. Brak planu oznacza niepowodzenie. Pora zacząć tworzyć nową wizję organizacji, podjąć strategiczne decyzje, nadać priorytet inwestycjom technologicznym i zaplanować taktyczne działania, które poprowadzą organizację do dalszego rozwoju.

Wierzymy, że dzięki wymianie wiedzy i doświadczeń z okresu pandemii będziemy mogli szybciej adaptować się do dzisiejszych oczekiwań biznesu i - mądrzejsi o zebrane doświadczenia - stworzymy nową, lepszą codzienność. Mamy nadzieję, że ten raport dla wielu z Państwa będzie punktem odniesienia do podejmowania odważnych, niezbędnych decyzji biznesowych.

Zapraszamy do lektury.

https://info.microsoft.com/CE-DIGTRNS-CNTNT-FY21-05May-31-Raport-ReShape-the-Future-SRGCM4697_LP02-Thank-You---Standard-Hero.html
Pobierz teraz