Czwartki z Data #1 Azure Synapse Analytics Overview

Zarejestruj się

Wypełnij formularz, aby zarejestrować się na wydarzenia cyfrowe

*required fields

Czwartki z Data #1 Azure Synapse Analytics Overview

On Demand

Microsoft ma przyjemność zaprosić na nowy sezon Czwartków z Azure, tym razem w calości poświecony tematom Data&AI na platformie Microsoft Azure. Czwartki z Data to seria regularnych wirtualnych spotkań, podczas których eksperci Microsoft i nie tylko, przybliżą Państwu różnorodne scenariusze i usługi związane z danymi i sztucznej inteligencją w Azure.

Tradycyjne hurtownie danych, jak i rozwiązania Business Intelligence nie spełniają już pokładanych w nich oczekiwań. Duża zmienność danych i różnorodność źródeł, w tym danych z obszaru Big Data i IoT, powodują, że biznes ma zupełnie inne wymagania wobec analityki, zarówno tej klasycznej, jak i zaawansowanej. Czy odpowiedzią na takie potrzeby jest Azure Synapse Analytics? Dołącz do webinaru i poznaj 5 najważniejszych zalet Azure Synapse Analytics.

Wydarzenie kierujemy do osób technicznych i technicznie decyzyjnych, które są na początku swojej drogi z chmurą i nie wymaga zaawansowanej wiedzy z zakresu chmury obliczeniowej, danych i sztucznej inteligencji.

https://info.microsoft.com/CE-AzureAnlyt-WBNR-FY21-10Oct-15-ThursdayswithDatahashtag1AzureSynapseAnalyticsOverview-SRDEM45229_LP02ThankYou-StandardHero.html